Sayfalar

31 Ocak 2012 Salı

LOHUSA BEBEK


Bebek şekerlerinin çoğaldığı günümüzde ben de Osmanlıda bir lohusa bebeği sizlerle paylaşmak istedim.Kolay kitre tarzı hazırladım.Çok net çıkmadı yine ama bu karda Eminönüne gidemedim.Üstüne üstlük midemde ağrıyor.En çok Fiamma kızabilir çekime ama idare etmek zorundayım.

11 yorum:

gözde hobi dedi ki...

çok şeker olmuuş. Elinize sağlık

fiamma dedi ki...

Yok yok kızmadım, bir resim fazla koyunca ağzım kulaklarıma vardı üstelik. Ayyy canım benim ben seni bu kadar mı ürküttüm yaaa:)
Zararsızımdır yaaa, inan sevdiğim insana yaparım bu kadar hırçınlığı yoksa o lohusa şerbeti gibiyimdir. Ayy pek çok da severim ben lohusa şerbetini:) Bade doğduğunda hem onların evinde hem de bizim evde pişirdim fazla alıp. Sıcak soğuk farketmez severek içerim.Busecikte de aynı şekilde en çok ben içtim:)) Aslında o şerbet lohusaya içirilirmiş 40 gün ki süt yapsın diye ama nerdeee bende fırsat kalacak Başağa:)) Gelelim bebişine çok güzel olmuş, kundaktaki de fıstık gibi:))Sen bu sarylılara iyi karıştın vallahi derya gibi çıkamayacaksın içinden.

Nedret dedi ki...

Off... dedim görünce.Harika olmuş:))
Yüzü çok güzel. Ellerine sağlık. sevgiler.

F.Gülden YAPAR dedi ki...

Canım ellerine sağlık çok güzel olmuş.Artık sergi açman lazım :)

esen dedi ki...

teşekkürler arkadaşlar güzel yorumlarınızaFiammacım korku değil hak veriyorum sana şimdilerde saraylıları bırakıp sevgililer gününe bir çift çalışıyorum.

figen abla dedi ki...

eseeeen, neden senin iyi bir kameran yookk..bu resimler çok net olsun ki bizim gözümüz gönlümüz doysunnnn yaw :)))
ayy çok güzel olmuş bu be cankız..
sen vallahi billahi bitanesin yaa :)

funda dedi ki...

Geçmiş olsun. Acaba bu kadar marifetten sonra nazara mı gelmiş benim blog arkadaşım. Ellerinize sağlık hepsi bir harika. Severek izliyor , başarılarınızın devamını diliyorum...

esen dedi ki...

çok teşekkürler Fundacım,sevgiler

Cihan dedi ki...

kizimin ismide esen
ismi takip ederek tikladim blogunuzu
bu bebeklerin hepsine bayildim ,daha uzun incelicem
simdilik sevgiler.

figen abla dedi ki...

bazan merak ediyorum acaba bu kızın elinden gelmeyen bir şey yok mudur diye, ve sonra da Allah nazarlardan saklasın diyorum :)
seni çok seviyorum cankız :)

esen dedi ki...

Figenim benim can arkadaşım o senin güzel görüşün