Sayfalar

21 Kasım 2011 Pazartesi

KURAN OKUYAN NUR HANIM

 Son yaptığım bebeklerden biri.Kuran okuyan Nur Teyze.Adını şimdi koydum.Kitre kullanmadan yüzde kalıp kullanarak yaptık .Geçen hafta öğrendik kursta bu bebekleri ;maket bebek diyebiliriz bu stile.El ve yüzde polimer tutkalla ve nişasta ile yapılan bir hamur kulanldım.

9 yorum:

figen abla dedi ki...

aman yarabbi ne kadar güzel buuu :)))
teyzemin yüzünden nur akıyor..
enfes bir çalışma..inan ki tablo gibi..
o marifetli elleri öperim ben cannn :)))

Nedret dedi ki...

Bu da, Hoca Nasrettin'de çok güzel ve çok ihtiyar olmuşlar:))) Nasıl uğraşıyorsun ince ince şaşıyorum. Eller zordur en çok gibime geliyor. Sevgiler:)

fiamma dedi ki...

Canım ellerine emeklerine sağlık, çok güzel olmuş lakin rahle fazla mı yüksek acaba belki fotoğrafı çektiğin açı yüzünden öyle bir his duymuş olabilirim de. öpüyorum kocaman.

gözde hobiler dedi ki...

Merhabalar
Diğer çalışmalarınızda olduğu gibi bu çalışmanızda çok güzel olmuş.Ellerinize sağlık.

Elift dedi ki...

arkadaşım, harika yaptıkların, hayranlıkla izledim ve bundan böyle de izlemeye devam edeceğim, ellerin dert görmesin, ve nazar değmesin, maşallah

Banuca dedi ki...

Esencim, gene ellerine sağlık diyorum, başka söz bulamıyorum, o kadar güzel ki.....

esen dedi ki...

Çok teşekkür ederim figenabla,Elift,Nedret,Gözde Hobiler ve Banuca güzel övgüleriniz bana şevk veriyor.Fiammacım bende şüpheliyim yüksekmi diye ama öğretmen verdi ölçüleri.Gözleri görmüyorsa iyice yakın olsun diye yüksek olabilir.Şekerim sonunda 3.makinemi aldım.hemen Nasrettin Hocama gidiyorum şimdi.

Ecehan dedi ki...

İsmi de, cismi de birbirinin devamı olmuş. Elleriniz dert görmesin.

esen dedi ki...

Teşekkürler Ece Hanım.